Şehrin Kalbinde, Kongre Merkezinde


Başlamak için tıklayınız

Otel

Şehrin tam kalbinde. Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, Askeri Müze ve Nişantaşı'na yürüme mesafesinde ve tüm büyük alışveriş merkezlerine metro ile 3 dakikalık mesafededir.
Devamı...
 

Odalar

İş insanlarına yönelik teknolojik donanım, konfor ve estetiğin birleştiği 162 lüks misafir odası. Çağdaş ve huzur veren dekorasyonu ile 12 adet jakuzili suit. 1 adet Pancaldi Suit.
Devamı...
 

Pancaldi Restaurant

Pancaldi Restoran'da yerli ve uluslararası tüm lezzetleri tadabilirsiniz. Pancaldi Restoran hergün 06:30–23:00 saatleri arası servis vermektedir.
Devamı...
 

Rezervasyon


 

Toplantı Odaları

Ramada Plaza Istanbul, toplantılarınızın kusursuz ve başarılı gerçekleşmesi için profesyonel, çözüm odaklı ve dinamik ekibi ile 7 adet toplantı salonunda hizmet vermektedir.
Devamı...
 

Beatus Spa

Tamamen yenilenen Spa'mızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
Devamı...
 

Yüzme Havuzu

Üstü açık veya kapalı olmak üzere 12 ay boyunca hizmet verecek olan ısıtmalı havuzumuz tamamen yenilenerek hizmete açılmıştır. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.
Devamı...
 

Konum

İstanbul Havalimanına 39 km; Beyazıt ve Kapalı Çarşı'ya metro ile 8 dk'lık mesafede olup, Osmanbey metro durağının hemen önündedir.
Devamı...